Aktuality

Zahajovací turnaj i tento rok na Hluboké

Přijměte naše pozvání na tradiční zahajovací turnaj. V letošním ročníku jsme si pro Vás ve spolupráci s partnery turnaje připravili spoustu skvělých... dokončení

Staň se golfovým profesionálem

Chceš se stát golfovým profesionálem nebo jen posunout své golfové dovednosti na další úroveň? Máme příležitost přesně pro tebe. V letošním roce... dokončení

Kurzy Junior Golfu opět na Hluboké

Také v letošní sezóně se můžeš těšit na tréninky Junior Golfu! Přijď si k nám užít pravidelné odpolední tréninky. Od letošní sezóny máte možnost... dokončení

Greenkeeperská Cross Country pod záštitou maršála Josefa Píchy

Přijde si s námi užít první jarní turnaj této sezóny dne 23.03.2024! Srdečně Vás zveme na nevšední způsob golfové hry, jakým je Cross country. Během... dokončení

Členství v golfovém klubu za polovinu! Prodlužujeme exklusivně do 29.02.2024

!! POZOR, POZOR!! Golfisté, kteří ještě nikdy nebyli registrováni v GKHNV a mají zájem o členství v našem klubu, obdrží slevu 50 %. Akce platí do... dokončení

Anketa časopisu Golf Digest 2023

Milí golfisté, zimní sezóna je tu a s ní také každoroční anketa časopisu Golf Digest, kde můžete náš resort podpořit v kategoriích Hřiště roku... dokončení

Členství v golfovém klubu za polovinu!

PF 2024

Milí golfisté, vážení partneři, dovolte, abychom Vám co nejsrdečněji popřáli krásné a klidné prožití vánočních svátků. Děkujeme Vám za... dokončení

...další aktuality

Fotogalerie

Štekl Golf Cup 12.05.2012

V galerii je 60 fotografií

Druhý květnový víkend v Golfovém klubu Hluboká nad Vltavou se nesl v duchu turnaje zvaného Štekl Golf Cup. Jak je zvykem, tak se turnaj těšil velkému zájmu a byl obsazen již týden dopředu.
Na sobotní klání se sjeli členové z mnoha golfových klubů a nálada turnaje byla velmi přátelská. I přes nepříznivé počasí se na turnaj sjel velký počet hráčů.
V kategorii 37-54 zvítězila členka Golfového klubu Uherské Hradiště Mlčáková Dagmar, která měla před turnajem HCP 40, tento HCP jí zůstal i po turnaji. Vítěz kategorie 18,1-36 Holub Petr, člen Golfového klubu Klínovec & Fichtelberg, si polepšil HCP z 25,5 na 23,1. V kategorii 0-18 připadlo vítězství Josefu Duškovi, členovi GKHNV, který si první příčku vybojoval zlepšením HCP z 13,8 na 12,9. Tento hráč se stal i absolutním vítězem turnaje.
Vyhlášení proběhlo na Hotelu Štekl, kde byl pro účastníky připraven bohatý raut a afterparty. Celý večer se nesl v honosné atmosféře.
Sláva vítězům, čest poraženým, všem dalším chuť do hry a tréninku.