Charitativní golfový turnaj ve spolupráci s Domov sv. Anežky
Na našem hřišti se uskutečnil benefiční golfový turnaj pořádaný ve spolupráci s Domov sv. Anežky, který spojil sportovní zážitky s podporou dobré věci. Turnaj se nesl ve velmi přátelské atmosféře a po celý den panovala skvělá nálada nejen mezi hráči, ale i mezi organizátory a hosty.
Děkujeme Domov sv. Anežky za spolupráci a všem účastníkům za podporu, skvělou energii a fair play přístup během celého turnaje. Věříme, že se podobná setkání stanou krásnou tradicí a už nyní se těšíme na další společné akce. ⛳