News

Photo gallery golf club

Pilsner Urquell Golf Open 15.9.2013

V galerii je 54 fotografií

Na neděli 15. 9. 2013 byli do Golfresortu Hluboká pozváni golfisté na turnaj pořádaný společností Pilsner Urquell. Letos probíhal již 3. ročník a jak je již zvykem, tento turnaj se po celou dobu nesl v příjemném a přátelském duchu, i přestože bylo celý den pod mrakem a sluníčko nevykouklo nad Golf resortem ani na chviličku. Bojovalo se však o krásné ceny – a to o širokou škálu produktů Pilsner Urquell.

Zúčastnila se necelá šedesátka hráčů, která měla, kromě plzeňského piva, připravený i skvělý jídelníček v Golfovém baru. Na altánech číslo 1 a 10 měli hráči možnost se občerstvit různými druhy pomazánek, řízečky a samozřejmě zapít to výbornou chlazenou plzničkou, kterou si hráči sami mohli čepovat z pětilitrových soudků. Pro dámy byla v altánech připravena ochucená piva a pro zodpovědné řidiče nechyběly nealkoholické ochucené Birelly v plechovkách.

Kategorie a výherci „plzeňského turnaje“ byli slavnostně vyhlášeni manažerem Golf klubu panem Bc. Antonínem Loužkem, za Plzeňský Prazdroj byl přítomen Ing. Ivo Pýcha.

Kategorie 0 – 18 Hudcovský Ján (s HCP 13,2)
Kategorie 18,1 – 30 Babka Jakub (s HCP 25,2)
Kategorie 30,1 – 54 Bartušková Lenka (s HCP 33,5)

Absolutním vítězem se stal Gerhard Karlinger s celkovým součtem 65 brutto a netto bodů.

Nejdelší odpal v kategorii mužů měl ve vložené soutěži „Longest drive“ pan Ondřej Plíhal. V kategorii žen zazářila slečna Corinna Bucek.
Cenu v soutěži „Nearest to the pin“ v kategorii mužů získal se 130 cm pan Jiří John a z žen slečna Barbora Šimková s úctyhodnými 412 cm.

A co naši vítězové v turnaji Pilsner Urquell Golf Open 2013 získali? Kromě krásných skleněných pohárů hlavně značkové produkty Pilsner Urquell jako Frisco – ovocné pivo, Fénix – pšeničné pivo a Plzeň v plechu (ve všech možných velikostech od 0,3 litru po 5litrový soudek).
Děkujeme za příjemnou atmosféru a v příštím ročníku Pilsner Urquell opět na shledanou.