Mistrovství JHK 5.9.2012

V galerii je 2 fotografií

Vážení členové,

dovolte abychom Vás informovali o uplynulém sportovním dění v našem klubu GKHNV.
Pátého září se na hřišti v Českém Krumlově odehrál semifinálový a finálový boj o Mistra kraje pro rok 2012. Náš tým vyrazil ve složení Jakub Heindl, Jiří Filip, Jan Lískovec, Michal Stecher, Vladan Daněk, Kryštof Daněk a Štěpán Daněk a Adam Vlček.
Ze základní skupiny jsme postupovali z nadějné třetí příčky, ale bohužel po dramatickém průběhu v semifinálovém utkání se náš tým musel sklonit před dobře hrajícími borci z GC Mnich. GC Hluboká prohrál v poměru 2/3. GC Mnich postoupil do finále, kde se střetl s domácími GC Český Krumlov, který si hravě poradil s GC Klasik ve výsledku 3/1.
O první místo se tedy utkaly GC Mnich a GC Český Krumlov, třetí místo zbývalo na jednoho z dvojice GC Hluboká a GK Klasik. Obě finálová kola skončila smírně 2,5/2,5 a rozhodnout o konečném pořadí musela až rozehrávka, která se odehrávala už v mírném šeru po osmé večerní hodině. Pevnější nervy prokázali golfisté z GC Mnich, kteří zvítězili na druhé jamce play off. Ten samý scénář se odehrával i při rozehrávce o třetí místo a šťastnější byli naši borci z GC Hluboká.