Nachrichten

Fotogalerie golf klub

Junior Golf Cup 19.10.2014 - finálový turnaj

V galerii je 48 fotografií

Dne 19. 10. 2014 se odehrál poslední finálový turnaj Junior Golf Cupu pro naše nejmenší. Tohoto finálového turnaje se účastnilo téměř 20 dětí. Kategorie byly opět rozděleny na začátečníky a pokročilé.

Každé dítě při registraci do tohoto turnaje obdrželo svačinu do bagu, aby mu v průběhu turnaje nedošly síly. Ještě před přesunem na hřiště se děti kochaly cenami, které pro ně byly nachystány, to jim jistě bylo také velkou motivací.
Poté se děti společně s organizátory Jiřím Filipem a Pavlem Ambrožem odebraly na veřejné 9 jamkové hřiště. Turnaj odstartoval v 10.00 hodin sirénou. Trenéři i rodiče doprovázeli děti po hřišti a pečlivě jim zapisovali výsledky.

Většina dětí došla již kolem poledne, odevzdaly score karty trenérům a trpělivě čekaly na vyhlášení. Některé děti se nemohly dočkat a chodily kontrolovat trenéry, zda se neloudají s počítáním výsledků.
Po sečtení výsledků se všichni přemístili na terasu, kde se konalo vyhlášení a předávání cen. Každý účastník dostal jako odměnu medaili a golfové míčky, které se našim začínajícím golfistům budou jistě hodit. Pro vítěze byly připraveny poháry, které si nadšené děti s rozzářenými očky odnesly domů a jistě se z nich radovaly po zbytek dne.

Tímto bychom chtěli všem dětem i rodičům poděkovat za účast a doufáme, že se uvidíme i v příští sezóně opět na dětských turnajích.