Nachrichten

Fotogalerie golf klub

Zahajovací turnaj 21.04.2012

V galerii je 60 fotografií

Začátek golfové sezony v Golfovém klubu Hluboká nad Vltavou otevíral již tradičně Zahajovací turnaj.
Jak je zvykem, tak se turnaj těšil velkému zájmu, turnaj byl obsazen již týden dopředu.

Na sobotní klání se sjeli převážně členové místního klubu, proto se nálada turnaje nesla ve znamení přátelských setkání. I přes nepříznivé předpovědi počasí probíhal turnaj za krásného, slunečného počasí.
V kategorii 37-54 zvítězila místní členka Hluboké nad Vltavou Blanka Kytka Trnková, která měla před turnajem HCP 38, tento HCP jí zůstal i po turnaji. Vítěz kategorie 18,1-36 Ladislav Kurčík, opět člen Golfového Klubu Hluboká nad Vltavou, si polepšil HCP z 22,0 na 18,8. V kategorii 0-18 připadlo vítězství Michalovi Stecherovi jr., také členovi GKHNV, který si první příčku vybojoval zlepšením HCP z 3,4 na 3,2. Tento hráč se stal i absolutním vítězem turnaje.

Turnaj proběhl v báječné atmosféře, křest nové restaurace a vylepšeného designu klubovny proběhl na jedničku.
Sláva vítězům, čest poraženým, všem dalším chuť do hry a tréninku.