Aktuality

Zahajovací turnaj i tento rok na Hluboké

Přijměte naše pozvání na tradiční zahajovací turnaj. V letošním ročníku jsme si pro Vás ve spolupráci s partnery turnaje připravili spoustu skvělých... dokončení

Staň se golfovým profesionálem

Chceš se stát golfovým profesionálem nebo jen posunout své golfové dovednosti na další úroveň? Máme příležitost přesně pro tebe. V letošním roce... dokončení

Kurzy Junior Golfu opět na Hluboké

Také v letošní sezóně se můžeš těšit na tréninky Junior Golfu! Přijď si k nám užít pravidelné odpolední tréninky. Od letošní sezóny máte možnost... dokončení

Greenkeeperská Cross Country pod záštitou maršála Josefa Píchy

Přijde si s námi užít první jarní turnaj této sezóny dne 23.03.2024! Srdečně Vás zveme na nevšední způsob golfové hry, jakým je Cross country. Během... dokončení

Členství v golfovém klubu za polovinu! Prodlužujeme exklusivně do 29.02.2024

!! POZOR, POZOR!! Golfisté, kteří ještě nikdy nebyli registrováni v GKHNV a mají zájem o členství v našem klubu, obdrží slevu 50 %. Akce platí do... dokončení

Anketa časopisu Golf Digest 2023

Milí golfisté, zimní sezóna je tu a s ní také každoroční anketa časopisu Golf Digest, kde můžete náš resort podpořit v kategoriích Hřiště roku... dokončení

Členství v golfovém klubu za polovinu!

PF 2024

Milí golfisté, vážení partneři, dovolte, abychom Vám co nejsrdečněji popřáli krásné a klidné prožití vánočních svátků. Děkujeme Vám za... dokončení

...další aktuality

10. mistrovství Golfového klubu Hluboká nad Vltavou ve hře na rány

O posledním zářijovém víkendu proběhlo mistrovství Golfového klubu Hluboká nad Vltavou ve hře na rány.

Jednalo se již o 10. mistrovství a historicky první, které bylo hráno na tři soutěžní kola na třech různých domovských hřištích golfového klubu. První kolo hráči absolvovali na hřišti v rakouské Weitře, druhé kolo se hrálo na Hluboké a turnaj vyvrcholil finálovým kolem v rakouském Böhmerwaldu. Soutěž měla vysokou sportovní úroveň ve všech vypsaných kategoriích.
V mistrovské kategorii mužů zvítězil Petr Podlaha, ve stejné kategorii žen byla nejlepší Marie Luňáčková. V kategorii bogey muži vybojoval prvenství Michal Hrádek. V jednotlivých věkových kategoriích se mistry stali :
senioři Josef Cerny
mid-amatéři Petr Podlaha
junioři Petr Míšek
žáci Marie Luňáčková.
Kromě hlavní tříkolové soutěže byla ještě vypsána soutěž o mistry hřišť, kdy se na jednotlivých hřištích hrálo na součet brutto a netto stablefordových bodů. Ve Weitře zvítězil Gerhard Karlinger, na Hluboké Jiří Havlín a v Böhmerwaldu František Cipro.
Za zaznamenání jistě stojí i dvě zahraná hole in one, a to na Hluboké na jamce číslo 15 Petrem Míškem, v Böhmerwaldu zahrál eso na jamce číslo 16 Ladislav Ťupa.
Program celého mistrovství byl velmi náročný a proto si všichni účastníci zaslouží plný respekt.
Sláva vítězům, čest poraženým, všem další chuť do hry a tréninku.