Chceš se stát golfovým profesionálem nebo jen posunout své golfové dovednosti na další úroveň? Máme příležitost přesně pro tebe. V letošním roce... dokončení

Kurzy Junior Golfu opět na Hluboké

Také v letošní sezóně se můžeš těšit na tréninky Junior Golfu! Přijď si k nám užít pravidelné odpolední tréninky. Od letošní sezóny máte možnost... dokončení

Greenkeeperská Cross Country pod záštitou maršála Josefa Píchy

Přijde si s námi užít první jarní turnaj této sezóny dne 23.03.2024! Srdečně Vás zveme na nevšední způsob golfové hry, jakým je Cross country. Během... dokončení

Členství v golfovém klubu za polovinu! Prodlužujeme exklusivně do 29.02.2024

!! POZOR, POZOR!! Golfisté, kteří ještě nikdy nebyli registrováni v GKHNV a mají zájem o členství v našem klubu, obdrží slevu 50 %. Akce platí do... dokončení

Anketa časopisu Golf Digest 2023

Milí golfisté, zimní sezóna je tu a s ní také každoroční anketa časopisu Golf Digest, kde můžete náš resort podpořit v kategoriích Hřiště roku... dokončení

Členství v golfovém klubu za polovinu!

PF 2024

Milí golfisté, vážení partneři, dovolte, abychom Vám co nejsrdečněji popřáli krásné a klidné prožití vánočních svátků. Děkujeme Vám za... dokončení

Zimní sezóna na Hluboké

Zima se blíží, ale nezoufejte. Naše hřiště je stále v provozu! Od 27.11.2023 začínáme hrát na Zimní Greeny. Využijte příležitost a přijďte si k nám... dokončení

...další aktuality

9. Mistrovství GKHNV v jamkové hře je DOHRÁNO

Mistry v jamkové hře na Hluboké jsou Corinna Bucek a Marek Sviták.

Poslední květnovou neděli bylo dohráno první letošní mistrovství golfového klubu Hluboká nad Vltavou. Za krásného počasí na výborně připraveném hřišti byla odehrána závěrečná dvě kola ve hře na jamky. Ze semifinálových soubojů se do finále v kategorii žen probojovaly Corinna Bucek a Petra Stecherová, v kategorii mužů se o titul utkali Jiří Vlček a Marek Sviták. V mužském finále zvítězil, výsledkem 4&2 Marek Sviták. Druhé místo obsadil Jiří Vlček, třetí Andreas Bucek.

Výsledkem 4&2 skončilo i finále v kategorii žen. Mistryní klubu se stala Corinna Bucek, druhé místo obsadila Petra Stecherová, třetí Alžběta Starková. Za zaznamenání stojí i velmi napínavý boj v semifinále kategorie žen, které pro sebe rozhodla Patra Stecherová až na 20. jamce. V druhém semifinále odešla, po vyrovnaném boji, poražená Marta Kutová.

Závěrečná kola měla vysokou sportovní úroveň, dosažené výsledky se pohybovaly v blízkosti paru hřiště. Všichni hráči museli prokázat dobrou fyzickou připravenost.

Podrobné výsledky naleznete v sekci Soutěže golfového klubu: Výsledky
Náhled do fotogalerie.

Další pokračování klubových mistrovství je plánováno na začátek října, kdy proběhnou mistrovství ve hře na rány. V letošním roce pořádáme tuzemské (dvě kola na Hluboká) a zahraniční (Weitra a Bohmerwald).