Photo gallery golf club

Hluboká Invest Cup

V galerii je 42 fotografií

Baly Photo Studio

V sobotu 21. 10. 2017 se v Golf Resortu Hluboká konal tradiční golfový turnaj společnosti Hluboká Invest, a.s. Turnaje se zúčastnilo kolem 90 hráčů, kteří si nechtěli nechat ujít speciální atmosféru turnaje a mnoho hodnotných cen. Pro každého byl připraven welcome drink v podobě Prosecca a novinky letošního roku – likéru Black Fox. Zahájení turnaje se ujal ředitel resortu Bc. Antonín Loužek. Turnaj byl odstartován v 10:30 hodin sirénou. Během turnaje bylo připraveno občerstvení na jamce č. 1 a 10, zároveň jezdila tzv. „nápojová ambulance“ v podobě milých hostesek, které rozvážely alkoholické i nealkoholické nápoje. Hráči začali docházet kolem čtvrté hodiny, kdy byl již připraven raut plný španělských specialit od šéfkuchaře Jesuse Comina Ramira a českého „Jamie Olivera“ – Martina Škody, kterého můžete znát z pořadu Hrdina kuchyně na TV Prima. Hlavním partnerem turnaje byla společnost CZAG s.r.o., zážitková agentura, která provozuje Apartmány Bed&Bike Prachatice ****, dodala voucher v podobě pobytu v těchto luxusních apartmánech pro 2 osoby, včetně zapůjčení špičkových elektrokol Trek nebo Cannondale. Dalšími partnery turnaje byly Marien Spa – lázeňské balíčky v pohodlí domova, Divadlo Pikl (poukaz na divadelní představení pro 2 osoby), Minipivovar Kněžínek (dárkové láhve piva Kněžínek 11°), CK Fischer (poukazy v hodnotě 5.000,- Kč), Pilsner Urquell (dárkové soudky a plechovky), Stock – likér Black Fox, Smarty drink (plechovky přírodního energetického nápoje Smarty Drink a novinka Smarty drink limonáda). Vyhlášení výsledků proběhlo pod velením pana Antonína Loužka a speciálního hosta turnaje – Jakuba Koháka, který turnaj obohatil svým osobitým projevem. :)

Absolutním vítězem po součtu netto a brutto bodů se stal Daniel Dungl. V kategorii 0 – 16 zvítězil Matyáš Melíšek, v kategorii 16,1 – 23,0 zaujal první místo Rober Seltsam a v kategorii 23,1 – 54 se těšil z prvního místa Daniel Dungl.

Věříme, že si tento podzimní turnaj všichni užili a těšíme se na viděnou!