Photo gallery golf club

Texsr Golf Open \"O zelený župan\" 07.07.2012

V galerii je 56 fotografií

Tak jako se v Augastě každoročně předává slavné zelené sako při konání Masters, tak i Golfový rezort pod hlubockým zámkem má svůj slavný oděv- zelený župan.
Firma Texsr uspořádala dne 07.07.2012 pro příznivce golfu na jihu Čech, potažmo i celé České republiky, turnaj Texsr Golf Open \"O zelený župan\". Jak již z názvu vyplývá, hlavní cenou turnaje byl župan posetý křišťály od klenotnictví Swarovski. Všichni hráči byli odhodláni podat nejlepší výkon a pro zisk cenné relikvie obětovat cokoliv.
Vítězem kategorie 54-23,1 se stala členka Golfového klubu Hluboká, Simona Soukupová, která si své vítězství zasloužila snížením HCP z původního 27,5 na 24,0. V kategorii 23,0-13,1 se na prvním místě umístil Milan Kabele, opět člen GKHNV. Zlepšil z HCP 14,9 na 13,1. Kategorii 13,0-0 vyhrál Jan Poláček, člen Golf & Country Golf Club. Svým výkonem se zasloužil o snížení z HCP 12,9 na 12,6. Velkým potěšením pro Klub bylo, že se absolutním vítězem stal místní člen Jakub Heindl.
Celým dnem provázela moderátorka Gábina Partyšová, která představila i nový výrobek firmy Texsr. Tento výrobek měli účastníci možnost vyzkoušet, popřípadě zakoupit. Po vyhlášení výsledků následoval bohatý raut s výběrem buď italských, nebo francouzských pokrmů. K dobré náladě přispěla i ochutnávka francouzských vín.
Sláva vítězům, čest poraženým, všem dalším chuť do hry a tréninku.